Loading Events
All Events // Pub Quiz po Polsku
  • This event has passed.
Hard Rock Cafe

Pub Quiz po Polsku

January 14 @ 7:00 pm - 9:30 pm
:

Co to jest Pub Quiz? Podczas tego wydarzenia drużyny używają swojej wiedzy przeciwko innym drużynom. Ta, która udzieli najwięcej poprawnych odpowiedzi i uzyska najwyższą liczbę punktów wygrywa!

Jak to działa?

-Dołączysz do stolika, który stworzy zespół (od 4 do 6 osób). Możecie przyjść jako jedna drużyna i zająć cały stolik lub możesz przyjść sam i stworzyć zespół z nowo poznanymi osobami.

-Podczas wydarzenia pada 60 pytań po polsku czytanych przez mikrofon. Kategorie są bardzo różne – od historii po seriale, filmy, geografię i wiele innych!

-Nagrody otrzymują 3 zespoły z najwyższą ilością punktów.

Zasady:

Gra toczy się o nagrody, ale celem wydarzenia jest dobra zabawa i poznawanie nowych ludzi. Używanie telefonów żeby znaleźć poprawne odpowiedzi jest zabronione. Team przyłapany na oszukiwaniu będzie poproszony o nie uczestniczenie w dalszej zabawie.

Ile kosztuje to wydarzenie?

Osoby z kartą członkowską: DARMOWE (Koszt karty zaczyna się już od 20zł na miesiąc)

Osoby bez kart członkowskiej: 10zł. Możesz zapłacić gotówką lub kartą podczas wydarzenia.

Zostań członkiem: https://warsawsocial.com/product-category/membership/

To wydarzenie jest organizowane przez grupę Warsaw Socia. Celem Warsaw Social jest pomoc w integracji społeczności międzynarodowej ze społecznością lokalną. Mamy dużą bazę członków z Polski, ale także z Anglii, Niemiec, Hiszpanii, Francji, Rosji, Chin i wielu więcej!

Przychodzisz sam? Nie przejmuj się! Wszyscy w grupie są bardzo przyjaźni a poniżej znajdziesz wiadomość od gospodarzy wydarzenia – Roberta i Joanny:


Date:
January 14
Time:
7:00 pm - 9:30 pm

Event NavigationBooking.com

Are you a Local? Help the communinty

Help people new to the city by answering their questions

About Warsaw Social

The aim of Warsaw Social is to help internationals in Warsaw integrate with the locals.

In the space of just fourteen months we grown to become the biggest and most active events group in Warsaw and our membership size is only growing.

Warsaw Social aim to host five to eight events every single week.

Attending an event, but worried about coming alone? Don’t be! Robert and Joanna will your event hosts and they are always easy to find.

Save money with a membership card
Have a question? Contact us